Providing you the best range of anti static epe foam fitments, anti static epe foam sheets and egg profile foam with effective & timely delivery.
₹ 22.4 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 5 mm |
| Size | 4x1 ft |
| Color | Pink |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
Get Latest Price
| Thickness | 5 mm |
| Size | 4x1 ft |
| Color | PINK |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Shape | Any shape |
| Material | Pu Foam |
| Usage/Application | Industrial |
| Type | Polyurethane Foam Sheet |
| Thickness | 5 mm |
| Color | White |
| Usage/ Application | Packaging |
| Country of Origin | Made in India |
Ramu Boya (Owner)
Neostik Tapes Private Limited
No 39/2, B Block, 6th Floor, Santhoshima Enclave, T Dasarahalli, 8th Mile Tumkur Road
Bengaluru - 560057, Karnataka, India