Manufacturer of a wide range of products which include high density rebonded foam, chipped p.u foam and rebonded foam for mattress.
₹ 140 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Material | Pu Foam |
| Usage/Application | Industrial |
| Usage / Application | Mattress |
| Color | Multicolor |
| Type | Polyurethane Foam Sheet |
Minimum order quantity: 50 Kg
₹ 140 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Material | Polyurethane |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | Multicolor |
| Type | Polyurethane Foam Sheet |
Minimum order quantity: 50 Kg
Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Usage/Application | Mattress |
| Material | PU Foam |
| Color | Multicolor |
| Type | Polyurethane Foam Sheet |
Ramu Boya (Owner)
Neostik Tapes Private Limited
No 39/2, B Block, 6th Floor, Santhoshima Enclave, T Dasarahalli, 8th Mile Tumkur Road
Bengaluru - 560057, Karnataka, India